006

Nareszcie po świętach. Niedługo Sylwester. I wszystko zaczynamy od nowa. Dodam parę zdjęć, jakoś nie miałam weny w te święta i za dobrze mi nic nie wychodziło, ale będą.
No to bez owijania w bawełnę, zdjęcia:
 na początek mój aniołek ♥
Świątecznie
Spacerkowo;p
Czytaj dalej

005

20 grudzień , w sklepach nie idzie przejść, wszędzie kolorowe światełka i w ogóle... Jakoś nie czuję tego.. Kiedyś było inaczej jak się było małym brzdącem. Ale to nieważne, do świąt pewnie to juz mój ostatni post.
PO 1:
Dostałam świetna książkę o fotografii przyrodniczej. Jest ŚWIETNA! I jeszcze raz z całego serducha DZIĘKUJĘ za tak wspaniały prezent :*♥ 
Mam nadzieję, że dzięki niej nauczę się wiele o fotografowaniu i moje zdjęcia będą choć w połowie tak dobre jakbym chciała. 
Na razie jestem na wstępie, więc... ;) he


Dziś tak krótko, ale od Nowego Roku będę starać się dodawać więcej i częściej :) 
No więc kochani mnie do świąt nie bedzie tu więc, życzę Wam Wesołych Świąt:) 
Pozdrawiam. 

Czytaj dalej

003

Tak bardzo nie mam weny!
Chciałam dodawać coś codziennie lub co parę dni, a tu minęło tyle czasu i nadal pustka. Okres przedświąteczny jest męczący. Tyle do roboty, że czasu nie ma na nic. Postaram się po świętach dodawać więcej zdjęć, i więcej postów. Przepraszam z góry.
Pozdrawiam.
Szału nie ma du*y nie urywa. ale coś jest:)

Czytaj dalej

002 Dzień pierwszy.

Niektóre zdjęcia wychodzą, a inne nie potrafię złapać dobrej ostrości. Ale jak to mówią PRAKTYKA CZYNI MISTRZA. Także będę robić zdjęcia i robić i pstrykać i w ogóle, aż dojdę do perfekcji. Na razie moim obiektem są zwierzaki: Moja Sonia i Kotki. oraz przyroda. Uwielbiam fotografować przyrodę. NO to czas na wyniki mojej pracy:

Sonia:
Sonia podglądała jak robiłam zdjęcia kotom. ;p
Koty: Przyroda:Moim zdaniem przyroda wyszła najlepiej:) Ale to już Wy oceńcie. Czekam na Wasze komentarze i opinie:) 
Pozdrawiam. 

Czytaj dalej

001 Pierwsze kroki.

Kochani. Kupiłam Sobie Lustrzankę Canon EOS 1100D ef-s 18-55 iii kit. Pierwsza 2 godziny i tworzę. Nie znam się za Chiny. Tu coś przestawię, tak ustawię. Mam nadzieję, że uda mi się szybko ogarnąć, bo z tego co czytałam, to nie jest trudny w obsłudze, a zdjęcia wychodzą dobre. Więc mam nadzieję, ze moje zdjęcia, będą na tyle dobry, żeby Wam się spodobały. A na koniec moje pierwsze zdjęcia:) :

To jedne z pierwszych zdjęć. Szału nie ma, ale zobaczymy za jakiś czas jakie zrobiłam postępy ;)
Czytaj dalej