o Mnie


Na imię mi Paulina. Znajomi mówią na mnie KiMi. Urodziłam się na Pomorzu, ale aktualnie mieszkam w Małopolsce.
Moją największą pasją, której poświęcam tego bloga, jest fotografia. Moja przygoda z Fotografią zaczęła się w gimnazjum, gdy w starych rzeczach taty znalazłam stary aparat ZENIT. Tata wytłumaczył mi co i jak, poszłam kupić klisze i robiłam. Nic mi nie wychodziło. Zniechęciłam się, ale po pewnym czasie zaczęłam czytać i przeglądać zdjęcia profesjonalistów. Po raz kolejny mi się to spodobało... Poszłam po kolejną kliszę, ale znów nie za wiele mi to dało (było lepiej, ale nie na tyle, by komukolwiek to pokazać). W Któreś święta Bożonarodzeniowe dostałam w prezencie pierwszy aparat cyfrowy Nikon. Ucieszyłam się bardzo i zaczęłam pstrykać foty czemu popadnie. Pojemna karta pamięci, baterie akumulatorki i dodatkowe w kieszeni i mnie nie było... Nie wychodziły one jakoś specjalnie super, ale od czegoś trzeba zacząć. Z każdym rokiem szło mi coraz lepiej, ale aparat, zaczął się psuć i robiłam tych zdjęć coraz mniej. Głównie pamiątkowe, rodziny, czy na jakiś wycieczkach. W technikum, czytałam dużo o nowszych aparatach i zamarzyła mi się lustrzanka cyfrowa. Zbierałam, ale zawsze to były jakieś inne wydatki. Dopiero po skończeniu szkoły udało mi się [z pomocą mamy♥] Zakupić wymarzony aparat. Od tego czasu fotografuję bez przerwy co się tylko da! Przyrodę, zwierzęta, ludzi. Myślę, że wychodzi mi to coraz lepiej.(to ocenić możecie po nowych postach na blogu)
Kolejne plany to zakupić nowe obiektywy i rozwijać swoją pasję.
Oprócz fotografią interesuję się muzyka, sportem i zwierzętami. Jestem osobą raczej cichą i spokojną, lubię marzyć, a największym marzeniem jest wyjazd do Afryki i fotografowanie wielkich kotów i innych żyjących tam zwierząt.
Jeśli chcecie dowiedzieć się czegoś więcej piszcie do mnie w komentarzach, na pocztę [kimiko_yang@onet.eu] Lub na FanPage'u [http://www.facebook.com/FotografujacWidzeWiecej]
Pozdrawiam Ciepło.
KiMi♥

Brak komentarzy :

Publikowanie komentarza