019 Trochę inaczej:)

Z racji tego, że nie mam teraz czasu, a w sumie teraz go mam, ale jestem chora i nigdzie nie wychodzę, dziś postanowiłam napisać nowy post, ze zdjęciami w czarno-bieli, niektóre może widzieliście, niektóre nie. Na ogół nie przerabiam zdjęć. Tak jak je zrobię, tak wrzucam na bloga, ale myślę, że jeden post może być inny, choć w sumie wiele nie zmieniłam. Z koloru zrobiłam czarno-białe zdjęcie:) 
Nie mogę Was zaniedbywać. posty muszą pojawiać się co jakiś czas, bo co to za blog, gdzie posty będę zamieszczać raz na ruski rok?:)
Zdjęcia robione w Chojnicach, Krakowie i Tarnowie. 
Zgadniecie które jest robione gdzie? Myślę, że nie będziecie mieli z tym problemu:) 
Co myślicie?:) Pozdrawiam serdecznie:) 

Czytaj dalej

018 zimno, zimno, jeszcze mroźniej;)

hej kochani! 
Byłam dziś na spacerku, zmarzłam jak diabli, ale mam! Mam zdjęcia dla Was:) Mam nadzieję, że Wam się spodobają. Napiszę Wam, że mi niektóre podobają się bardzo, choć jestem dla siebie bardzo krytyczna. Źle mi się pisze, bo jeszcze dłonie mi się nie odmroziły, ale muszę wrzucić je tu jak najszybciej:) Gdy pojawi się post ja lecę się ogrzać! Chyba zasłużyłam sobie, zresztą ocenicie to po obejrzeniu zdjęć:) 
Jeszcze zanim będą zdjęcia mała informacja. Na moim Fanpage'u jest coraz więcej osób, bardzo mnie to cieszy może uda mi się dobić chociaż do setki, byłby to dla mnie nie lada wyczyn! Więc jeśli zaglądasz na bloga, byłabym wdzięczna za danie "okejki" na "fejsiku".
Dobra kochani... Łapcie zdjęcia!! :) 

Tu jeszcze nic ciekawego nie znalazłam, więc robiłam zdjęcia temu co widziałam;P Zaczęło się coś pojawiać... :)Aż trafiłam na pole! :D
A te drzewka kojarzycie?:) 

i mały szkodnik.

A na koniec droga którą dreptałam już do domku, bo zrobiło się naprawdę mroźnie! brrr...


Jak oceniacie?:)
Pozdrawiam ciepło i lecę się ogrzać!:) 


Czytaj dalej

017 Na zakończenie i nowy początek:)

Czas szybko biegnie, dziś już trzeci dzień tego roku. Poprzedni rok...2014 był udany. Nie mogę narzekać, wiele się zmieniło, wiele podziało. Nieoczekiwany zwrot zdarzeń, wyjazd, święta Wielkanocne, przeprowadzka. Jak zawsze są plusy i minusy, nic nie można zrobić... No chyba, że postarać się by ten rok 2015 był jeszcze lepszy i miał więcej plusów:) Postanowień na nowy rok nie mam, gdyż nigdy ich nie wcielam w życie. Mam parę rzeczy, które chcę zrobić, ale nie są postanowieniami. W ten sposób będzie mi je łatwiej spełnić. Taki o triczek!
Najważniejsze jest by zdjęcia, które robię wychodziły mi o niebo lepiej niż w poprzednim roku. na to najbardziej liczę. Dużo pracy przede mną i muszę się wziąć w garść! Trzymajcie kciuki!
Kochani dziś dodam parę zdjęć, które porobiłam będąc w Chojnicach. Proszę bardzo! :)

Macie moją mordkę, kiedyś Rafał chciał bym zamieściła tu zdjęcia z moją podobizną, więc specjalnie dla Niego, mimo że pewnie ma już dość patrzenia na mnie! Żartuję:P Zdjęcie z rąsi :P 

Zimowo. 
Jeszcze Raz świątecznie. 

I na koniec taka mała sklejka zdjęć z 2014roku, moim zdaniem najlepsze jakie udało mi się zrobić... No może dodałabym jeszcze ze dwa/trzy.
Co myślicie?

Pozdrawiam serdecznie i samych sukcesów w Nowym Roku! :) 

Czytaj dalej