069 Nowe plany?

Witajcie! 

Ostatnio naprawdę mało tu bywam! Jest mi z tego powodu bardzo źle, ale niestety nie mam tyle czasu ile bym chciała. Na robienie zdjęć też brak czasu, a gdy go mam to pogoda nie rozpieszcza... Nawet dziś z rana piękne słońce, a za chwile jak zaczęło padać, to nie wiadomo było z której strony! Wiatr wieje tak, że wszystkiego się odechciewa! Gdzie ta piękna wiosna która miała Nam już towarzyszyć do ciepłego lata?! No ja się pytam?!

Dziś jestem tu ze zdjęciami, które zrobiłam wczoraj... Wiosna. Wszystko kwitnie, a ja mam tak mało zdjęć. W najbliższym czasie muszę to zmienić i mam nadzieję, że mi się to uda. Chciałabym na blogu pisać ciekawsze posty z super zdjęciami. Chciałabym by było Was tu coraz więcej, żebyście odwiedzali mnie regularnie i regularnie pojawiały się posty.

Mam parę pomysłów, które chcę zrealizować w najbliższym czasie. Myślę że w maju zmieni się to i owo.
Jak widzicie wygląd bloga już się zmienił, a to dzięki mojej niezastąpionej Gosi! ♥
Planuję też ustalić dzień w tygodniu, w którym będą pojawiać się posty. Żeby to nie było  w taki sposób, że piszę raz na miesiąc, a później gdy mam czas to posty będą się pojawiać co dwa dni. Nie! Wszystko będzie jak powinno!
Myślę też nad konkursem, oczywiście fotograficznym i mam nadzieję, że niektórzy z Was wezmą w nim udział. Ale to muszę obmyślić bardziej szczegółowo. Wszystkiego dowiecie się w swoim czasie.

A na razie łapcie wczorajsze zdjęcia.


Pozdrawiam.


Zapraszam na mój FanPage'a 
Czytaj dalej

068 wiosna ach to ty!

Witajcie! 

W końcu znalazłam trochę czasu by iść zrobić parę zdjęć:) Wiosna już w pełni, słońce gorące, kwiaty i drzewa kwitną, a ptaki rozśpiewały się z każdej strony. Przy takiej pogodzie to nie chce się schodzić ze słoneczka. Jeszcze trochę i będzie można wyrzucić kurtki, bluzy i powyjmować krótkie rękawki. Nie mogę się doczekać, a Wy?

Na dzisiejszym spacerze królowały u mnie zawilce, jednak przy tak ostrym słońcu ciężko mi było złapać dobrą ostrość i ustawić odpowiednio parametry, także zdjęć do pokazania mam niestety mało... Chyba wyszłam trochę z wprawy, ale mam nadzieję, że mi to minie.

Także ja już nie przynudzam, a Wy łapcię tę garstkę zdjęć, które udało mi się stworzyć.

I jak? 
Mam nadzieję że Wam się podobają, Zapraszam tradycyjnie ma mój FanPage:) 
Pozdrawiam ciepło! 

Czytaj dalej