062 Zawieszenie.

Witajcie. 

 Ostatnio mało tu bywam. A wszystko przez to, że mam jakieś takie zawieszenie... Nie mam w ogóle pomysłu i chęci do robinia zdjęć... To mnie strasznie dobija, bo nie mogę znaleźć weny i siły do robienia rzeczy, która sprawia mi tyle radości... Chciałam Was tylko poinformować, że teraz posty nie będą się pojawiać regularnie, jak prędzej... Po prost jak w końcu uda mi się zrobić jakieś ciekawe zdjęcie, to się z Wami podzielę tym na FanPage'u, a gdy zrobię ich więcej to pojawi się post. Myślę, że po świętach coś mi się uda zrobić, ale to dopiero za miesiąc...
Przepraszam Was!


A u Frani wszystko w porządku, rośnie sobie i je coraz więcej. Jeszcze jest trochę strachliwa, ale robi postępy:)Pozdrawiam. 

Czytaj dalej

061 Marsz Niepodległości 2015r.

Witajcie!

Nie było mnie tu dłuższy czas, ale jakoś nie mam weny do robienia zdjęć. Ale byłam ostatnio w  Warszawie na Marszu Niepodległości i mam dla Was kilka kadrów. 
Pogoda była średnia, czasami padało (choć nie jakoś bardzo), zachmurzone niebo, ale było w miarę ciepło. Ludzi było naprawdę dużo, więcej niż w zeszłym roku. Przemarsz był spokojny, bez żadnych incydentów. Na sam koniec przemówienia i koncert, na którym już nie zostaliśmy, bo udaliśmy się do autokaru i wróciliśmy do domu. O dziwo nie zatrzymywała Nas policja. Nie spisywali, jak to było w zeszłym roku przystanek co chwilę, że ledwo dojechaliśmy na czas. Tym razem byliśmy przed czasem. Było bardzo biało czerwono. Zresztą zobaczcie sami:I jak? Może ktoś z Was również był?
Pozdrawiam i tradycyjnie zapraszam na FanPage'a:) 
Czytaj dalej