041 w końcu róże:)

Witajcie kochani!
Modelki nadal nie znalazłam, ale szukam, więc trzymajcie kciuki jak najmocniej umiecie. A tymczasem doczekałam się róż! oh jak ja uwielbiam te kwiaty, są piękne. Wszystkie kolory. My w ogródku mamy akurat czerwone, piękna głęboka czerwień.Gdy mieszkałam jeszcze na Pomorzu, w ogrodzie miałam róże białe i żółte. Tu mam pięknie czerwone. Niedaleko Nas mieszka starsze małżeństwo, mają tak piękny ogród, że chciałabym się do nich dostać. Maja chyba wszystkie możliwe kwiaty i kwitną u nich najszybciej w okolicy. Pięknie tam, a róże też mają w każdym kolorze:) 
Dziś jest Boże Ciało, a więc również czas na bujany. Również lubię te kwiaty, zawsze w ogrodzie kwitło ich bardzo dużo, sąsiedzi mieli wcześniejsze my późniejsze, więc przez dłuższy czas gościły w Naszych ogrodach. Denerwowało mnie tylko u niech to, że kręciło się w okół nich pełno mrówek! Słyszałam, że mrówki uwielbiają zapach bujanów i to dlatego są nieodłącznym elementem tych kwiatów. Te u Nas są jeszcze nie do końca rozwinięte, ale jeszcze dzień, dwa i będą piękne kwiaty:)

A Wy jakie kwiaty lubicie?W jakich kolorach?:)
A co myślicie o nowym wyglądzie bloga?:) Moja Gosia zna się na rzeczy:)
Pozdrawiam i udanego weekendu!:)

Udostępnij ten post

6 komentarzy :

 1. piękna kolorystyka. Zazdroszczę Ci ogrodu i kwiatów. Ja własnego nie mam, korzystam jedynie latem u cioci na wsi. P.S. Idę zajrzeć na Twój fanpage :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Miło mi:)
   o ja trochę tęsknie za moim domowych ogródkiem:)

   Usuń
 2. wygląd bloga jest boski! :)
  ja kiedyś miałam w ogrodzie róże teraz moja mam sadzi inne, ale również piękne :p

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Uwielbiam każde kwiaty (najbardziej te fotogeniczne!)

   Usuń
 3. Pierwsze zdjęcie - jestem zakochana!!! ♥♥♥♥

  OdpowiedzUsuń
 4. Róże są piękne, ale o wiele bardziej wolę różowe niż czerwone :D
  adgam.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń