069 Nowe plany?

Witajcie! 

Ostatnio naprawdę mało tu bywam! Jest mi z tego powodu bardzo źle, ale niestety nie mam tyle czasu ile bym chciała. Na robienie zdjęć też brak czasu, a gdy go mam to pogoda nie rozpieszcza... Nawet dziś z rana piękne słońce, a za chwile jak zaczęło padać, to nie wiadomo było z której strony! Wiatr wieje tak, że wszystkiego się odechciewa! Gdzie ta piękna wiosna która miała Nam już towarzyszyć do ciepłego lata?! No ja się pytam?!

Dziś jestem tu ze zdjęciami, które zrobiłam wczoraj... Wiosna. Wszystko kwitnie, a ja mam tak mało zdjęć. W najbliższym czasie muszę to zmienić i mam nadzieję, że mi się to uda. Chciałabym na blogu pisać ciekawsze posty z super zdjęciami. Chciałabym by było Was tu coraz więcej, żebyście odwiedzali mnie regularnie i regularnie pojawiały się posty.

Mam parę pomysłów, które chcę zrealizować w najbliższym czasie. Myślę że w maju zmieni się to i owo.
Jak widzicie wygląd bloga już się zmienił, a to dzięki mojej niezastąpionej Gosi! ♥
Planuję też ustalić dzień w tygodniu, w którym będą pojawiać się posty. Żeby to nie było  w taki sposób, że piszę raz na miesiąc, a później gdy mam czas to posty będą się pojawiać co dwa dni. Nie! Wszystko będzie jak powinno!
Myślę też nad konkursem, oczywiście fotograficznym i mam nadzieję, że niektórzy z Was wezmą w nim udział. Ale to muszę obmyślić bardziej szczegółowo. Wszystkiego dowiecie się w swoim czasie.

A na razie łapcie wczorajsze zdjęcia.


Pozdrawiam.


Zapraszam na mój FanPage'a 

Udostępnij ten post

5 komentarzy :

 1. Ach, jakie piękne zdjęcia! U mnie jutro też pojawi się bardzo wiosenny post c:
  Pozdrawiam cieplutko :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękne zdjęcia :) Życzę zrealizowania planów :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję, mam nadzieję że wszystko wyjdzie jak planuje:)

   Usuń
 3. Życzę realizacji planów, inspiracji fotograficznych i trochę więcej słońca dla wszystkich ;-)

  OdpowiedzUsuń