017 Na zakończenie i nowy początek:)

Czas szybko biegnie, dziś już trzeci dzień tego roku. Poprzedni rok...2014 był udany. Nie mogę narzekać, wiele się zmieniło, wiele podziało. Nieoczekiwany zwrot zdarzeń, wyjazd, święta Wielkanocne, przeprowadzka. Jak zawsze są plusy i minusy, nic nie można zrobić... No chyba, że postarać się by ten rok 2015 był jeszcze lepszy i miał więcej plusów:) Postanowień na nowy rok nie mam, gdyż nigdy ich nie wcielam w życie. Mam parę rzeczy, które chcę zrobić, ale nie są postanowieniami. W ten sposób będzie mi je łatwiej spełnić. Taki o triczek!
Najważniejsze jest by zdjęcia, które robię wychodziły mi o niebo lepiej niż w poprzednim roku. na to najbardziej liczę. Dużo pracy przede mną i muszę się wziąć w garść! Trzymajcie kciuki!
Kochani dziś dodam parę zdjęć, które porobiłam będąc w Chojnicach. Proszę bardzo! :)

Macie moją mordkę, kiedyś Rafał chciał bym zamieściła tu zdjęcia z moją podobizną, więc specjalnie dla Niego, mimo że pewnie ma już dość patrzenia na mnie! Żartuję:P Zdjęcie z rąsi :P 

Zimowo. 
Jeszcze Raz świątecznie. 

I na koniec taka mała sklejka zdjęć z 2014roku, moim zdaniem najlepsze jakie udało mi się zrobić... No może dodałabym jeszcze ze dwa/trzy.
Co myślicie?

Pozdrawiam serdecznie i samych sukcesów w Nowym Roku! :) 

Udostępnij ten post

4 komentarze :

 1. Cudne zdjęcia ;) Życzę wszystkiego dobrego w nowym roku i bardzo dziękuję za komentarz u mnie :3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję:) Jeśli można to oczywiście będę zaglądać częściej;)

   Usuń
  2. Co do twojego komentarza u mnie to czekam na tego kopniaka jeśli przyjdzie potrzeba i bardzo zazdroszczę takie prywatnego, soczkowego sylwestra z chłopakiem bo wyobrażam sobie jak musiało być miło ;3

   Usuń
 2. Śliczne zdjęcia, bardzo mi się podobają! Mam nadzieję, że rok 2015 będzie dla Ciebie dobry. :)

  OdpowiedzUsuń