023 Wspomnienie lata:)

Hej kochani!:)
Jako, że jestem osobą, która bardzo lubi wspominać, dziś post z 4 zdjęciami, które ostatnio wykopałam z dnia dysku. Lato 2014, parę pochmurnych, ale ciepłych, mimo że trochę wietrznych dni. Moja mama sprawowała opiekę nad domem kuzynki, gdyż wyjechała za granicę, a zwierzakami, ktoś musiał się zająć. Więc odwiedzałam mamę codziennie, nieraz nocowałam. Aparat towarzyszył mi za każdym razem:) Nie zanudzam, bo ostatnio moje posty są bardzo długie, więc łapcie już zdjęcia:) 
1/ Robione, gdy wracałam od mamy do domku:)
2/ Domek na wsi, który widziałyśmy z mamą podczas spacerku
[Moja siostrzenica, powiedziała, że ściągnęłam to zdjęcie z internetu, czy to miał być komplement?:)] 

3/kolejny domek w oddali, takie chmury towarzyszyły nam przez parę dni.4/ A to już owieczki, które pasły się na łące, gdy wracałam do domku:) 

Jak Wam się podoba?:)
Mam nadzieję, że bardziej niż poprzednie. 
Pozdrawiam!
PS to jest na razie ostatni post ze starymi zdjęciami, niedługo mam nadzieję, zrobię post, z nowymi, które w najbliższej przyszłości zrobię. Powinien pojawić się w przyszłym tygodniu:) 

Udostępnij ten post

2 komentarze :

  1. Urzekły mnie te zdjęci chmur :* Przepiękne <3

    OdpowiedzUsuń
  2. Wspomnienia towarzyszą mi każdego dnia. Są dla mnie bardzo ważnym elementem choć często zdarza mi się słyszeć, że nie warto żyć przeszłością. Nie dziwię Ci się, że często wracałaś w te okolice. Najbardziej urzekło mnie drugie zdjęcie. Domek wygląda przeurczo. Mocno zielona trawa i przycięty fragment drzewka. Zdecydowanie mój faworyt:)

    http://likeaskyskyscraper.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń