047 Dzieci na spacerze:)

Witajcie kochani!


Jak wiecie, byłam na wakacjach w domu i dlatego nie było przez dwa tygodnie nowego postu, ale wczoraj wróciłam, więc dziś post musi się pojawić!
Zrobiłam prawie 1000 zdjęć. Przyrody (u mnie tego nie może zabraknąć), zwierzętom (oczywiste!), mam również sesje z modelką, ale to w następnym poście, bo dziś zdjęcia dzieci! Również bardzo wdzięczni modele. Jak widzicie na powyższym zdjęciu (lub jeśli już widzieliście na FanPage'u) sporo miałam tych modeli. Najpierw jednak zacznę od zdjęć dzieci, których nie ma na pierwszym zdjęciu.A mianowicie od dzieci mojego brata, który również postanowił odwiedzić mamę w tym samym czasie co ja tylko, że na weekend.  
Kuba!
i Nadia! 


Kubuś był bardziej skory do pozowania. Nadia (moja chrześnica) wolała mi uciekać z kadru, i ciężko było mi znaleźć jakieś SUPER EKSTRA zdjęcie:) Ale myślę, że te dwa Wam się spodobały:)

No to teraz ciąg dalszy postu z dziećmi.
Na początkowym zdjęciu, znajduje się spora grupka dzieciaczków. Przedstawię Wam wszytkich znajdujących się na pierwszym zdjęciu.
Od lewej: Pikuś, moja mama, Andrzej, Kuba. Przedni rząd: Lena, Gosia, Zuzia, Amelka, za nimi, Daniel, Kacper Julia, Arek Olek, Adaś, Waldek i Sonia. 
Te dzieciaczki przyjechały do mojej mamy na wakacje(dokładnie szóstka, a reszta jest od sąsiadki, po prostu się razem bawili) na tydzień i akurat się tak złożyło, że ja również byłam. Także, zamiast odpoczywać, miałam sporo roboty! Ale dla takich zdjęć, było warto! A po drugie, bardzo grzeczne dzieci, choć pójście z nimi na spacer to nie lada wyzwanie!
Przy takiej gromadzie nie da się nudzić!
A teraz reszta ciekawszych zdjęć ze spacerku.
Amelka
Lenka (bardzo fotogeniczna!!)

Daniel, Andrzej, Kacper, Waldek, Olek i Arek w polu
Adaś (najmłodszy z gromady)
Zuzia z Adasiem (przesłodko!!)
Kuba, Andrzej, Kacper, Olek i Arek
Kwiatuszkowa Amelka
Olek (mój najstarszy chrześniak)


I jak się podobają? Na pewno duża odmiana, po kwiatkach i robaczkach!
W następnym poście pojawi się sesja z Gosią, więc czekajcie cierpliwie:)
Choć praktyka czyni mistrza i wszystkiego idzie się nauczyć to i tak uważam że powinnam zostać przy kwiatkach, choć dziecięce zdjęcia bardzo przypadły mi do gustu:)
Czekam na Wasze komentarze i opinie, Zapraszam również na FanPage'a! Miło byłoby dostać parę lajków więcej:)
Pozdrawiam ciepło!:)

Szko­da, ze człowiek wy­ras­ta z te­go szcze­rego 
dziecięcego uśmiechu. 

Udostępnij ten post

7 komentarzy :

 1. Kochane dzieciaczki ;*. Ciekawe ujęcia ^^.

  www.tatarak-w-chinach.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Trzecie i przedostatnie ujęcie najbardziej mi się podobają. Mają w sobie "to coś" :) Niezłą gromadka tych dzieciaków!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No, a weź tu się wszystkimi zajmij, ciągle coś! :D
   Dziękuję, pozdrawiam;)

   Usuń
 3. Ale słodkie dzieciaki ;)
  flarri.blogspot.com Zapraszam . Nowy Post !!

  OdpowiedzUsuń