067 w oczekiwaniu na ciepłe dni..

Witajcie! 

Naprawdę nie wiem, co dzieje się z tą pogodą. Najpierw jest beznadziejnie, zimno i deszczowo, potem wychodzi słońce i chce się żyć, naprawdę myślałam, że idzie wiosna, a tu budzę się rano  i co widzę? ŚNIEG!! No tego to już za wiele. Przez cały dzień pochmurnie. Pada śnieg z deszczem i jest zimno... Kolejny dzień znów przynosi nadzieje na wiosnę. Słońce i bezchmurne niebo... Naprawdę chciałabym już schować głęboko do szafy zimowe ciuchy.
Na szczęście pojawiają się pierwsze oznaki wiosny, jak krokusy, przebiśniegi i zielone pączki na drzewach. Czyli... Jest nadzieja? Mam nadzieję.
Dziś pojawią się zdjęcia, które pewnie widzieliście już na moim FanPage'u . Ostatnio zaniedbuję Bloga i FanPage'a, ale po prostu mam mało czasu, pracuję niby na popołudnie, ale z rana zawsze jest coś do zrobienia, a weekendy niestety też pracuję, więc gdy mam chwilę wolnego to odpoczywam, lub zajmuję się czymś całkiem innym niż fotografowanie. Ale mam nadzieję, ze w przyszłym tygodniu będzie trochę luźniej...  A zbliżają się święta, więc myślę, że będzie co fotografować:)
Tulipanki dostałam na dzień kobiet od mojej lepszej połówki:)
Pozdrawiam ciepło.:)

Udostępnij ten post

5 komentarzy :

 1. Cudne! Też z niecierpliwością czekam na wiosnę :D

  OdpowiedzUsuń
 2. To prawda, że pogoda ostatnio wariuje, ale przynajmniej coraz częściej pojawia się wiosenne słońce. :)
  Kadry bardzo ładne, wiosenne... drugie ujęcie jest wspaniałe! c:

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo ładne zdjęcia! Gratuluję talentu, ja bym tak nie potrafiła.
  A wiosna? Chyba wreszcie idzie! Już czuję te promienie słońca na policzkach, już czuję ten cieplejszy wiaterek! Już czuję, że będzie coraz lepiej! Mam nadzieję, w każdym razie. Oby już ten śnieg nie spadł, bo nie mam do niego siły!

  OdpowiedzUsuń
 4. Śliczne kwiatki!
  U mnie dziś niestety beznadziejnie, deszczowo... czekam na słońce...

  OdpowiedzUsuń