055 Nowy Rozdział.

Witajcie!

W dzisiejszym poście chciałabym napisać parę słów na temat bloga, a raczej tego, co z blogiem będzie się działo w najbliższym czasie. Miałam plan, by założyć nowego bloga i zacząć wszystko od nowa, o wiele lepiej i bardziej przemyślanie, ale zrobiło mi się szkoda mojego czasu, który włożyłam w tę stronę. Mam duży sentyment do tego bloga i chyba nie dam rady zrealizować mojego planu w 100%, bo nie mam serca założyć czegoś nowego, a ten po prostu puścić w niepamięć.
A więc zrobię, co chciałam zrobić tylko po prostu na tym blogu.
Chciałam zacząć nowy rozdział, chciałam by inni widzieli tylko moje dobre zdjęcia, a nie te, które mi nie wyszły, a są opublikowane. Ale z drugiej strony... Przecież to część mnie. To moje postępy, wzloty i upadki. 55 postów, przecież w poście nr 50 sama pisałam, że chcę dobić do 100 i dalej... I co teraz miałabym to tak przerwać? Nie umiem.Moje kolejne posty będą o wiele bardziej przemyślane, nie będzie w nich zdjęć z przypadku, ale będę wybierać te najlepsze. Z dobrą głębią ostrości, dobre jakościowo. nawet jeśli w poście miałby pojawić się tylko dwa zdjęcia. Te, z których jestem dumna i które najbardziej mi się podobają. Te dobrze przemyślane, i takie które nie powtarzają się dwa razy.
Zawsze starałam się dodawać zdjęcia, dobre... Ale teraz postanowiłam zrobić coś na 100%. Chcę zrobić, coś z czego będę dumna od samego początku do końca... Teraz niestety tak nie było... Zawsze, gdy wracałam do starszych postów, było to na zasadzie " a tu mogłam tego nie dodać... Mogłam to lepiej napisać, a zamiast tego zdjęcia mogłam jednak dodać tamto drugie...".
Koniec z tym. Teraz, gdy wrócę do tych postów, będzie wychodzić z moich ust tylko "Tak miało być.":)
Chcę by ten blog był moją wizytówką, i żebym nie musiała się wstydzić, że ktoś zobaczy jakieś zdjęcie i pomyśli, że nic się nie nauczyłam przez cały ten czas.
Mam nadzieję, że będziecie ze mną. Uwielbiam Wasze motywujące komentarze, a także te krytyczne, bo wiem, że to one sprawiają, że jestem lepsza. Choć teraz mam nadzieję, mieć coraz miej negatywnych komentarzy:)

Szukam również modelek lub modeli, by mieć więcej sesji z ludźmi a nie tylko przyrodnicze kadry. - Tarnów i okolice. Chętni pisać w komentarzach lub na moim FanPage'u - na którym jest Was już ponad 180, ciekawe czy uda mi się dobić do 200 we wrześniu?:)
Pozdrawiam i do napisania!:)


Udostępnij ten post

2 komentarze :

  1. Piękne zdjęcia i świertna figura :*
    http://nikolaobecna.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń